Hakkımızda

Firmamız 1997 yılında Ankara’ da Endüstriyel Otomasyon Sistemleri geliştirmek üzere kurulmuştur. 20 yılı aşkın bir süredir çözümlerini bu alanda sunmaktadır. Göstermiş olduğu başarı ile ulusal ve uluslararası birçok projeyi üstlenmiş ve başarıyla tamamlamıştır. Şirketimiz faaliyet alanlarını çelik boru imalat otomasyonları, kaynak çözümleri/yapay görme ve yenilenebilir enerji olmak üzere sıralayabiliriz.2016 yılı itibari ile güneş enerjisi alanında proje geliştirme ve anahtar teslim GES kurulumlarına başlayan firmamız STC Solar markası ile bu alanda faaliyetlerini yürütmektedir. Özellikle tek eksen güneş takip sistemli sistem kurulumları üzerine odaklanan firmamız bu kapsamda dünyanın lider tek eksen güneş takip sistemi imalatçılarından Array Technologies Inc. ile partnerlik kurmuştur. STC Solar olarak 2019 yılı itibari ile; Türkiye, Orta Doğu ve Kuzey Afrika ülkelerinde kurulu Array Technologies ürünlerine devreye alma ve servis hizmeti sunmaya başlamış bulunmaktayız.

Misyon & Vizyon

Vizyon;
Firmamızın kapasitesi ve yeteneklerimizi geliştirerek, müşterilerimizin ürün ve hizmetlerimize olan beklentilerini dünya standartlarında sunabilmek.

Misyon;
Ülke ve dünya ekonomisine elimizden geldiği miktarda en yüksek katkıyı sağlayabilmek.  Faaliyetlerimizi çevre dostu bir şekilde doğaya zarar vermeden sürdürebilip, ilişki içerisinde bulunduğumuz tüm bireyler ile uyum içerisinde gerçekleştirmektir.