Çözüm Ortakları

array

Array Technologies Inc.

Albuquerque, New Mexico, ABD’de kurulu Array Technologies Inc.(ATI) firması tek eksen güneş takip sistemi sektörünün lider firmalarındandır. Dünya çapında 15GW üstü sistemi kurulu olan ATI, sade tasarımı, kolay montaj edilebilirliği ve zor şartlar altında çalışabilmesi ile rakiplerinden bir adım önde bulunmaktadır. Mekanik rüzgar koruma ve özel panel tutucu aparatları ile çözümlerini patent koruması altına almıştır.
Siteyi Ziyaret Et
arah

Arah Enerji

GES işletme ve bakım faaliyetleri yürüten Arah Enerji 40MWp ye yakın santrale ait işletme, bakım, termal izleme vb. hizmetler sunmaktadır. Özellikle Ege bölgesinde oldukça aktif olan Arah enerji uzman ve yetişmiş kadrosu ile profseyonel çözümler sunmaktadır.
Siteyi Ziyaret Et

IDS Pano

Pano imalatında uzun yılların tecrübesine sahip İDS pano Ankara’da faaliyet göstermekte olup, GES sektöründe combiner box ve toplama panoları gibi çözümleri ile STC Solar ile partnerlik yapmaktadır.
Siteyi Ziyaret Et
mimarsinan

Mimar Sinan Mühendislik

Profesyonel hayatına 1997 yılında başlayan Mimar Sinan Mühendislik(MSM) Ankara’da kurulmuştur. Statik ve inşaat projelendirme, uygulama alanında faaliyet gösteren MSM; Rusya, Kazakistan, Libya gibi birçok yurtdışı projede de görev almıştır
Siteyi Ziyaret Et