epc-cozumlerimiz

EPC Çözümlerimiz

20 yılı aşkın bilgi birikimi ve güçlü mühendislik kadrosu ile ulusal ve uluslararası birçok projeyi başarı ile tamamlamış firmamız, güneş enerjisi sektöründe anahtar teslim "Mühendislik, Tedarik ve Kurulum(EPC)" hizmetleri sunmaktadır. GES sahasının projelendirilmesinden devreye alınmasına kadar gerçekleşen tüm süreçleri güçlü proje yönetim tecrübesiyle organize eden firmamız, birçok projeyi "zamanında" ve "doğru bir şekilde" tamamlamıştır.
Devamı
montaj-cozumlerimiz

Montaj Çözümlerimiz

Güneş enerjisi sektöründe farklı ihtiyaçlara cevap verebilmek için oldukça esnek çözümler sunmaktayız. Yatırımcılar veya ana EPC firmaları ile birlikte çalışabilmekteyiz. Bu kapsamda mekanik ve elektrik montaj hizmetleri sunmaktayız. Mekanik montaj çalışmalarında kazık çakma, rok ile delgi, konstrüksiyon kurulumu, panel montajı dahil hizmetler verebilmekteyiz.
Devamı
stc-bakim-hizmetleri

Bakım İşletme ve Uzaktan İzleme

40MWp ye yakın santralin bakım, işletme ve uzaktan izlemesini yapan kardeş firmamız ARAH Enerji sunduğu profesyonel çözümler ile sektörde adından bahsettirmektedir. Reaktif/endüktif izleme, Performance Ratio(PR) ölçümü, IV curve testleri, Drone ve El kamerası ile termal izleme/kontrol, String izleme, Tork ve mekanik kontroller, zemin düzenleme...
Devamı